Usmiech poproszę?…

23376513_1580247365384356_795179910432358898_n

Witam się z Wami dziś tym optymistycznym Panem. Mam ostatnio dość kiepskie dni męczy mnie ból i kompletnie nie miałam weny na pisanie ani publikowanie czegokolwiek. Pogoda jest do bani zero słońca-ja chce wiosny… a do wiosny tak jeszcze daleko. Z nowości będę starała się o rentę socjalną w poniedziałek wybieram się do lekarki papiery mam już wypełnione muszę jeszcze tylko pokserować wyniki badań i do boju. Trzymajcie za mnie kciuki bo bardzo mi na tym zależy. Mam nadzieję że zostanie mi przyznana bo w końcu ile ja już się nacierpiałam. Codziennie na wieczór muszę masować cały prawy bok i smarować maściami żeby jakoś funkcjonować w dzień czasem jest tak że boli mniej czasem więcej ale cóż poradzić. Pomimo wszystko zawsze trzeba znaleźć jakiś dobry promyk który sprawi że jednak ten dzień będzie dobry i przyniesie uśmiech, tego Wam życzę. A ja dla Was już niedługo szykuje coś specjalnego a dokładniej mówię o kosmetykach naturalnych podejrzewam że w następnym wpisie już Wam małe co nieco pokaże:)

Dla Wszystkich których zainteresował kremik z czerwonym winem zostawiam link gdzie można zakupić do niego produkty https://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw-krem-z-ekstraktem-z-czerwonego-wina-50-g-ok.-60-ml/142

 

A póki co tymczasem!!

27 komentarzy


 1. Pan jest boski! Rozumiem co czujesz, mi Hashimoto daje się we znaki dość mocno, ale muszę jakoś funkcjonować, bo zaczęłam nową pracę. Lekko nie jest, a najchętniej bym nie wychodziła z łóżka. Chyba sobie tego pana wydrukuję może będzie mi trochę lepiej ;)

  Odpowiedz
 2. ~L.B.

  Życzę Ci powodzenia, ale z zasłyszanych opinii wiem, że często odrzucają wnioski.
  Wszystkiego dobrego i zdrowia! ;)

  Odpowiedz
 3. ~marcepanowy kącik

  Życzę Ci powodzenia i otrzymania renty. Najważniejsze jednak jest znaleźć przyczynę niedomogi. Pozdrawiam gorąco i miłego tygodnia życzę :)

  Odpowiedz
 4. ~Klara

  Oby się udało i zebys dostała rentę !:)
  Dużo zdrowia i żeby bol Cię nie męczył.

  Odpowiedz

 5. Mocno trzymam kciuki! :* Musi się udać :)
  Czasami przychodzi taki okres, że wszystko wydaje się beznadziejne, ale to tylko takie momenty, które za jakiś czas będą zastąpione dobrymi chwilami :)

  Będzie dobrze, musi być :*

  Odpowiedz

 6. Powodzenia! Niech się ułoży po Twojej myśli. Obrazek super – już nigdy nie pomyślę, że mam niefajny uśmiech;)

  Odpowiedz

 7. Jestem z Tobą myślami… Życzę Ci, aby ból minął i abyś ponownie mogła cieszyć się życiem bez ograniczeń! Dasz sobie radę! Musisz!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>