Mydełka peelingujące-wyniki!

Witajcie! Ale mamy cudowna jesień jest słońca mnóstwo i ciepło dziś 20 stopni aż się chce żyć. Gacus mój Kochany ostatnio wkręcił się w ganianie krów wygląda to bardzo komicznie bo to przecież takie maleństwo a takiego powera ma haha no cóż. Mam wyniki tak tak w końcu i wyszło wreszcie coś. Już wam opowiadam. Otóż robiłam sobie badania na obecność wirusa Epstaina Barra czyli mononukleozy zakaźnej czyli czy przeszłam ta chorobę. Odpowiedź brzmi tak . W wynikach norma wynosi 20 ja natomiast miałam 750 a to świadczy o tym że to zakażenie było dość mocne. W efekcie tego pozostawił mi w pamiątce najprawdopodobniej uszkodzone mięśnie nie wiem gdzie stąd tiki, bóle i najprawdopodobniej zapadnięcie policzka.Fajnie nie? Mam skierowanie do neurologa który mam nadzieję da mi skierowanie na rezonans i teraz pytanie czy policzka czy kręgosłupa. Nie wiem ….

Przejdźmy do rzeczy bardziej przyjemnych a mianowicie mydełek. Oj kiedy to ja ostatnio pokazywałam Wam jakieś mydełka ? Chyba 100 lat temu nie pamiętam. W każdym bądź razie zrobiłam takie naprawdę proste pachną lasem , bardzo jest to przyjemny zapach. Są bezbarwne z tym że dodałam do nich rożnie peeling aroniowy, jeżynowy itp. Rewelacji w tym nie ma ale tak mi się zamarzyło bo miałam akurat na zbyciu peelingi a co tam. I powstało takie oto cudo.

Poza tym będąc na zakupach dorwałam herbatkę z czarna porzeczką. Uwielbiam !!! Wszystko gdzie jest czarna porzeczka jest cudowne dla mnie. Kosmetyki herbaty ciastka itp. To taki mój mały fioł :)

20171014_111405.jak-zmniejszyc-fotke_pl 20171014_111411.jak-zmniejszyc-fotke_pl 20171014_111418.jak-zmniejszyc-fotke_pl 20171015_175554.jak-zmniejszyc-fotke_pl 20171016_120822.jak-zmniejszyc-fotke_pl

29 komentarzy


 1. Same najlepsze mydełka zawsze u Ciebie widzę!
  Ach, Ty masz zawsze rewelacyjne pomysły jeśli chodzi o takie domowe produkcje :)
  A ja mam tę herbatkę w wersji „peach” :)
  Pozdrowionka poniedziałkowe :)

  Odpowiedz
 2. ~L.B.

  Oj, dawno mydełek nie było. Dawno, a tworzysz cudeńka. Dobrze, że już jest jakaś diagnoza i wiadomo, w którą stronę iść.

  Odpowiedz

 3. No to trafiłaś z tymi badaniami. I dobrze, bo już jest jakaś podstawa do dalszego leczenia. Mam nadzieję, że trafisz do dobrego neurologa.
  Mydełka wyglądają świetnie:)

  Odpowiedz

 4. O matko święta! Dobrze przynajmniej że wiadomo na co chorowałaś i jakie to jest zakażenie. Teraz tylko natrafić na dobrego lekarza, który dobrze to poprowadzi.

  Odpowiedz

 5. współczuję zdrowotnych problemów, mam nadzieję,że się wszystko wyjaśni.
  Oj tak, tam gdzie jest porzeczka, jest pysznie :)

  Odpowiedz

 6. Mydełka pachnące lasem! Wspaniałe.
  A diagnoza – jeżeli trafisz na dobrego lekarza, będzie ok. Bądź dobrej myśli!

  Odpowiedz

 7. Ojej, współczuję z tymi mięśniami, mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrowia :( A mydełka jak zawsze wyszły wspaniale :)

  Odpowiedz

 8. Zdrowie najważniejsze, pamiętaj. Jakoś się trzeba z tym uporać. Także zdrowia życzę.
  Polecam Ci herbaty owocowe z Biedry i Lidla.
  Spoko mydła.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>