Marokański mydło beldi lawendowe

Jestem znów wpadam i wypadam jak mi czas pozwala:) Moje Kochane remont małymi kroczkami posuwa się do przodu, ile ja bym dała żeby już móc tam się wprowadzić , a to nic nie ma tak szybko, przed nami jeszcze sporo pracy, ale jakże już to cieszy! W końcu swój dom to swój i nikt nie może mi narzucać ani mówić co mam robić:) Zastanawiam się co się stało z pogodą? Gdzie podziało się lato, pogoda jest do bani zimno i jakoś tak typowo jesiennie. Zapomniałam wam powiedzieć że jakiś tydzień temu byłam we Wrocku Karolina mi ucho urwie, ale niestety totalnie nie miałam bym czasu Kochana się z Tobą spotkać nie tym razem za dużo mieliśmy załatwiania. Byłam oczywiście u lekarza i co? Wyobraźcie sobie że z noga jest lepiej, poprawa jest widoczna i to bardzo lekarz zapisał mi jeszcze kolejną serię rehabilitacji i powinno być dobrze.

co dziś dla was mam? Produkt bardzo fascynujący, a mianowicie mydełko. Jak już zdążyłyście zaobserwować jest o zapachu lawendy, ale nie takim że nos wykręca tylko bardzo przyjemnym i delikatnym.Ja używam go znów do twarzy i powiem że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Na mokrą twarz nakładam mydełko niewielka ilość bo to bardzo wydajny produkt i co? Wyobraźcie sobie skóra po nim jest jak pupcia niemowlaka. Na pewno gdy mi się skończy wrócę do niego jest genialne. Polecam . Oczywiście zakupione w ecospa :-)

20160817_095933.jak-zmniejszyc-fotke_pl 20160817_095939.jak-zmniejszyc-fotke_pl 20160817_095944.jak-zmniejszyc-fotke_pl 20160817_095948.jak-zmniejszyc-fotke_pl

Ściskam!

22 komentarzy


 1. Cieszę się że kondycja twojej nogi jest już w coraz to lepszym stanie :) Ja do mycia twarzy używam tylko pianek jakoś inne produkty bardzo podrażniają mi oczy :( może kiedyś znów się przełamię i zacznę stosować żele i mydełka :) bo to prezentuje się świetnie :)

  Odpowiedz

 2. Cieszę się, że z nogą już lepiej. Ważne, że jest poprawa.
  A co lawendy – kiedyś nie znosiłam tego zapachu, a teraz? Nawet lubię. Sądzę, że mydełko mogłoby się mi spodobać.
  Pozdrowionka :)

  Odpowiedz

 3. Widzę, że wszystko posuwa się we właściwym kierunku i remont, i z nogą lepiej, także jest dobrze ;). Ciekawy produkt to mydełko. Lawenda całkiem ok pachnie.

  Odpowiedz

 4. Oj na słowo remont mam gęsią skórkę brrr, sama przez to jeszcze niedawno przechodziłam, ale potem jest tylko super. Fajne mydełko :-)

  Odpowiedz

 5. Cieszę się, że z nogą już dużo lepiej. Mydełko zapowiada się bardzo kusząco – chętnie przetestowałabym je na sobie :D

  Odpowiedz

 6. Jak to psychika wpływa na stan fizyczny! Gdy się cieszysz domem, to i z nogą od razu lepiej. Świetnie. Mydełko do wypróbowania : )

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>