Wyniki!

Dziś wyniki bardzo ciężko mi było wybrać, ale najfajniejszą historią według mnie był wpis Aneczki Blog o włosach kiedy to Pani twierdziła że Ania ma odrosty a tak naprawdę to był jej naturalny ko0lor:)

Aniu gratuluję, proszę o Twój adres na meila.

I na koniec moja historia, trochę zabawna a również fatalna:)

A więc jak mieszkałam jeszcze w innym mieście był taki sklep naturella czy natura i poszłyśmy tam z koleżanką na zakupy kosmetyczne. Coś tam kupiłyśmy, ale spodobały nam się różne breloczki które były umieszczone na takim obrotowym stojaku. Mi akurat spodobał się breloczek z tyłu, a drzwi były rozsuwane i w momencie gdy weszłam za ten stojak drzwi się rozsunęły, popchnęły mnie po czym no niestety ja popchnęłam stojak który runął, na te wszystkie cudne szklane półeczki. Potłukły się rzecz jasna. Straszna cisza zapanowała w sklepie, ja nie wiedziałam gdzie się podziać, idiotyczna sytuacja. Pomogłyśmy tym Paniom posprzątać pieniędzy za szkody nie chciały i zwiałyśmy. Moja noga więcej w tamtym sklepie nie postała :lol:

25 komentarzy


 1. Oooo i Twoja historia jest naprawdę mocna! ;D Dobrze, ze zwrotu kosztów nie chciały. xD Stawiam, że Natura, bo Naturella mi się z podpaskami kojarzy ;D. Moja przyjaciółka kiedyś w Biedronce wódkę zbiła, musiała zapłacić.
  Gratuluję zwyciężczyni i pozdrawiam. ;)

  Odpowiedz

 2. Gratulacje dla zwycięskiego bloga :)
  A co do historii to rzeczywiście jak z filmy. Chyba bym się ze wstydu spaliła. Ale wypadki chodzą po ludziach. Dobrze, że tylko tak się skończyło.
  Pozdrowionka cieplutkie :)

  Odpowiedz

 3. Twoja historia niesamowita! Tylko mogę się domyślać co wtedy czułaś. Chyba też omijałabym już ten sklep szerokim łukiem mimo, że winy Twojej w tym nie było ;) Gratulacje dla zwycięzcy.

  Odpowiedz

 4. Gratulacje dla zwyciężczyni ! :D A Twoja historia też zabawna, ale założę się, że w tamtym czasie musiałaś być w mega szoku :P

  Odpowiedz

 5. Dziękuję za wyróżnienie :*
  Zaraz wyśle e-mail :)

  Wcale się nie dziwię że nie poszłaś już więcej do tego sklepu :p też bym uciekła :D tyle dobrego że nie płaciłaś za szkody :)

  Odpowiedz

 6. Przeoczyłam Twój konkurs, ale opisana historia przypomniała mi podobną, gdy niedawno w sklepie mojej córce rozsypały się tampony, które kupiła, a ja chciałam pomóc je zbierać i wypadł mi z ręki sok marchewkowy. Teraz to brzmi śmiesznie, ale wówczas byłyśmy obie czerwone. Pozdrawiam :)

  Odpowiedz

 7. Takie historie dopiero po pewnym czasie wydają nam się zabawne:-) A w chwili, gdy się dzieją to najchętniej zapadlibyśmy się pod ziemię. Pozdrawiam

  Odpowiedz

 8. Wygranej gratuluję.
  Ja takiego szczęście nie mam. Idiotyczna sytuacja, prawda, ale dobrze, ze wyszłaś z niej cało.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>