Delikatny peeling do twarzy

Dziś propozycja peelingu do twarzy, mega delikatnego . Nie ma tutaj co martwić się o jakieś podrażnienia. Taki peeling od dłuższego czasu chodził mi po głowie, ale jakoś tak nie było chęci. Za namową znajomej postanowiłam coś stworzyć . Chciałam aby peeling nawilżał skórę stąd dodatek olei,które mam nadzieję  sprawdzą się doskonale. Oczywiście po użyciu peelingu wskazany jest krem do twarzy. termin ważności będzie dłuższy myślę że nawet do pół roku, gdyż dodałam konserwant. Takiego peelingu używamy raz na tydzień.Co myślicie? Czy używacie?

IMG_3635.jak-zmniejszyc-fotke_pl IMG_3636.jak-zmniejszyc-fotke_pl IMG_3637.jak-zmniejszyc-fotke_pl

Skład:

Olej monoi, olej z pestek brzoskwini, peeling z nasion truskawki, peeling z bzu czarnego, peeling z nasion jeżyny, zmielone migdały

Muszę jeszcze powiedzieć że olej monoi pachnie cudownie, sam peeling wygląda myślę zachęcająco jak czekoladka:)

16 komentarzy


  1. Ja raczej robię peelingi bardziej monotematyczne, czyli jeden olej oraz jedna rzecz tzw. „ścierna”. Jeśli chodzi o twarz to używałam bardzo często orzechów zmielonych i bardzo dobrze się sprawdzała na mojej skórze. Fakt nie było jakiś rewelacji w odniesieniu do aromatów. Moja skóra nie musi mieć łagodnych peelingów, więc mogę sobie pozwolić na bardzo dużą swobodę w wyborze substancji ścierających!

    Odpowiedz

  2. Potwierdzam i zgadzam się w 100%. Olej monoi pachnie obłędnie. Uwielbiam jego zapach :) Peelingi do twarzy oczywiście stosuję regularnie. Ostatnio wybieram głównie peelingi enzymatyczne, ale Twoja propozycja wydaj się być bardzo kusząca i naprawdę delikatna dla twarzy :)

    Odpowiedz

  3. Tak od kilku tygodni śledzę Twoje wpisy i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że gotowe kosmetyki w sumie nie są nam potrzebne…;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>