Porzeczkowe mydełko pilingujące

Mydełko porzeczkowe. Oj długo myślałam, jak ugryźć ten temat i jak zrobić  takie mydełko. Efekt może nie do końca jest taki jak bym chciała, ale każde mydło ma jakiś swój urok. Mowa oczywiście o czarnej porzeczce. Do mydełka dodałam olej z czarnej porzeczki który nie ukrywam jest dość drogi, ale podobno rewelacyjny. Zobaczymy:) Pachnie jakże by inaczej czarną porzeczką, uwielbiam ten zapach.

Skład:

Olej z z czarnej porzeczki, olej rycynowy, olej koksowy, peeling z czarnej porzeczki, olej monoi, zapach czarna porzeczka

Zastosowanie oleju z porzeczki:

Polecamy do stosowania w produktach do skóry dojrzałej, wrażliwej, zniszczonej i suchej. Nadaje się do produktów dla dzieci oraz dla osób ze schorzeniami skóry takimi jak łuszczyca czy egzema. Olej z czarnej porzeczki wzmaga nasz system immunologiczny, działa jako środek przeciwzapalny, znajduje zastosowanie w kremach i maściach dla osób uprawiających sport. Doskonale sprawdza się w w kremach i balsamach po opalaniu, produktach do pielęgnacji włosów, kosmetykach dla dzieci.

IMG_3531.jak-zmniejszyc-fotke_pl IMG_3532.jak-zmniejszyc-fotke_pl IMG_3534.jak-zmniejszyc-fotke_pl

13 komentarzy


  1. Bardzo podoba mi się efekt końcowy jaki uzyskałaś. A wiesz, że ja chyba nigdy nie stosowałam oleju z czarnej porzeczki? Muszę nieco więcej o nim poczytać bo bardzo mnie nim zaintrygowałaś :)

    Odpowiedz

  2. Gdzie kupujesz takie fajne olejki? Uwielbiam zapach czarnej porzeczki, nie wiedziałam, że ma takie właściwości. Jak zwykle trafiasz w sedno. Chętnie bym wypróbowała.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>